Ürün Kodu: nargileroketseti
Stok Durumu: 2-3 Gün
950,00 TL

Seçenekler:

Nargile Roket Seti-Nargio

Nargile roket seti tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Bu set ile birlikte başka hiçbir ürüne ihtiyaç duymadan nargilenizi hazırlayıp içebilirsiniz. Özellikle nargile tutkunlarına tavsiye ettiğimiz bu set nargileden alacağınız keyifi maksimuma çıkartacak.

Nargile Roket Seti Kutu İçeriği:

  • Mr Eds E17 Roket Nargile Takımı: Metal parçaları Alüminyum malzemeden üretilmiş Mr Eds Roket Nargile Takımı tam bir fiyat performans ürünüdür. Antikansorejen silikon marpucumaşası, toprak lülesi, kömür ve maşanızı rahatça koyabileceğiniz için tepsisi marpuc başlığı geçme yeri vardır, dayanıklı camı ile birlikte gelmektedir. Mr Eds Roket Nargile Takımı her içimden sonra yıkamanızı tavsiye ederiz, böylelikle tat ve koku tutmaz, bir önceki içtiğiniz aromayı bir sonrakine karıştırmaz. Paslanmalara ve korozyona karşı dayanıklıdır. Nargile takımının boyu 50 santimetredir. Duman performansı ve çekim rahatlığı nefes alırcasına keyiflidir. Yedek parça problemi yoktur, camına veya herhangi bir parçasına zarar geldiğinde yedek parça tedariğini kolayca yapabilirsiniz.

  • Paslanmaz Çelik Elektrikli Ocak: Ürünün gövdesi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kolay taşınması için gövdeye demonte şekilde tutucak gelmektedir. Üründe rezistansın üzerinde metal elek vardır, kömürlerinizin direkt rezistans ile temas etmesini engelleyerek uzun ömürlü kullanım sunar. Ortalama küp nargile kömürünü 10-12 dakikalık süre zarfında pişirmektedir. 600W çalışma kapasitesine sahiptir. 

  • Nargio Nargile Kömürü: 1 Kg Küp Nargile Kömürü. Toplam 64 adet ve her bir kömür 26x26 milimetre. Kömürde kimyasal katkı maddesi bulunmaz.  Endonezya'da yetişen hindistan cevizi meyvesinin kabuklarından üretilmiş %100 doğaldır. Baş dönmesi, mide bulantısı, kararma ve tütünün tadına etki yapmaz. Duman ve zehirli gaz çıkarmaz. Küllerini bitkilerinize gübre olarak kullanabilirsiniz. Kömürümüz iade garantilidir, memnun kalmadığınız taktirde ücret iadesi veya değişim sağlanmaktadır.

  • Nargio Kesik Folyo: Kutu içerisinde 10 adet hazır kesilmiş Nargio Folyo bulunmaktadır. Nargile içmek için özel olarak tasarlanmış folyonun kalınlığı 37 mikrondur. Tek kat yaparak lülenizi kapatabilir ve nargilenizi içebilirsiniz.

  • Saplı Yanmaz Nargile Ateşliği: Normal folyo ile yapmış olduğunuz lülenizin üstüne Nargio Lüle üstü yanmazı koyarak nargilenizin yanmasını engelleyebilirsiniz böylelikle daha uzun süre nargile içebilirsiniz. Folyonuzu delip lülenize sardıktan sonra saplı yanmazı lülenizin üzerine koyun. Yanmazın üzerinede 3 adet kömür koymanız yeterli. Kullanımı  oldukça basittir.

  • Nargile Folyo Delici İğne:  Nargile folyonuzda istediğiniz kadar delik açmanıza olanak sağlayan uç kısmı metalden üretilmiş sivri, tutma kısmı plastik olan delici ürün.

  • Nargio'dan Sürpriz Hediye.