Küçük Nargile Performans Verir Mi?

Nargilelerin performansında geçmişte bulunan en önemli etken boyuttu. Günümüzde ise tasarımsal açıdan güzel mühendisliğe sahip nargileler sayesinde, küçük olan nargilelerde, neredeyse büyükler kadar performans sağlayabilmektedir. Küçük nargile performans verir mi? Sorusunun temel yanıtı, tasarımsal olarak iyiyse “evet” olmalıdır.

Halen genellikle küçük nargileler daha az duman vermektedirler. Bunun sebebi son teknolojik tasarımların, henüz tam anlamıyla yaygınlaşmamış olmasıdır. Küçük nargile takımı performans açısından sizleri memnun etmez ise bilin ki sebebi, eski usul tasarıma sahip olmasıdır.

Eski usul tasarımların, küçük nargilelere etki etmemesinin temel nedeni ise eskiden nargilelerin neredeyse tamamının oldukça büyük ve geniş olmasıdır. Küçük nargilelere ise bu uygulandığı zaman, doğru duman performansı elde edilememektedir. Alacağınız nargile takımının kalitesini ve tasarımını önceden araştırmanız ve daha önce satın alanların gerçek yorumlarına ulaşmanız bunun için oldukça önemlidir.

Seyahat İçin Küçük Nargile | Travel Nargile

Yeni yeni moda olan, hem gezmeyi hem de nargileyi seven insanlar için taşınabilir nargileler icat edildi. Bu nargileler sayesinde, seyahat için küçük nargile takımı satın alan pek çok insan oldu. Hali hazırda nargile içmeyi seven bu insanlar, gezdikleri yerlerde de nargile içerek, zevklerini kendi açılarından iki katına çıkarmış oldular.

Küçük nargile satın alımı yapmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;

1)      Nargilenizi hangi amaçla kullanacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Her küçük nargile, seyahat etmeye uygun değildir. Seyahat için özel tasarlanmış nargileler bulunmaktadır. Sadece evde içim istiyorsanız da seyahat için özel tasarlanmış nargile almanız gerekmez.

2)      Seyahat için küçük nargile veya ev için küçük nargile tercihi kimi zaman aynı anda da tek bir üründe olabilir. Bu ürünler genelde hem ekonomik hem de oldukça kullanışlılardır.

3)      Küçük nargile tercihinde bulunuyorsanız muhtemelen maksimum 2 kişi o nargileyi aynı anda kullanacaktır. Daha fazla kişi sayıları için, küçük nargileler sizlere istediğiniz performansı sunmayabilir.

4)      En iyi nargilelere ulaşmak için bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Telefon numaramızdan bizleri arayarak, amacınıza en uygun olacak model tavsiyesi alabilirsiniz.

5)      Bir buçuk veya iki saatlik sürecek içimleriniz için, küçük nargilenize, küçük lüle takmanızı önermekteyiz. Küçük lüle, az tütün ile beraber, tek kişi rahatlıkla 1.5-2 saat arası içim yapabilir.

6)      En iyi nargile tütünü bile közünüz ve takımınız kötüyse sizlere istediğiniz tadı vermeyebilir. Bu sebeple, nargile içerken tam uyum oluşturmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Nargile takımının boyutuna uygun lüle, nargile takımının kendi kalitesi, közün kalitesi gibi etkenleri tam uyum içinde kullanırsanız, nargileden aldığınız keyfi artırma imkanınız bulunabilir.

En iyi nargile tütünleri ve de en iyi küçük boyutlu nargilelerden sipariş vermek adına, sitemizden alışveriş yapabilir veya telefon numaramızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

  • Jan 06, 2021
  • Yorumlar: 0