Daim Sakız - Nane aromasının incelemesi ile karşınızdayız.

Kutu açılımında enfes bir damla sakızı aroma etrafınızı sarıyor. Tütün sarı renkte geliyor ve çöp oranı yok denecek kadar az. Tütün kesimi orta - ince kıyım olarak nitelendirebiliriz. Şerbet oranı ise normal seviyelerde.


Kurulum: 


Biz sakız ile naneyi birbirine çok yakıştırdığımız için folyo ile kurulum yaptık. Eğer baskın nane tadı almak istemiyorsanız HMD ile içmenizi tavsiye ederiz.

Kömürümüzü lüleye koyduktan sonra 5 dakika demlemeye bıraktık. Folyo ile içimimizi gerçekleştirdiğimiz için ilk 5 dakika baskın bir nane aroması size eşlik ediyor. Nargile biraz zor açılsada duman performansı sizi tatmin ediyor. 15. dakikadan sonra Falım Sakız tadı baskınlaşıyor ve sakız severleri tatmin edecek derecede aroma yoğunluğunu hissediyorsunuz.  40 dakika boyunca dumanı çekerkende verirkende sakız aromasını tüm damağınızda hissediyorsunuz. Biz 1 saat sonra nargilemizi bitirdik. Ancak daha uzun içmek isteyen olursa ikinci parti köze tütün dayanacak gibi duruyor :)  Keyifli içimler dileriz. Kurulumda kullanılan ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Stoğumuzdaki tüm tütünlerin marka, içerik ve fiyat bilgisi için TIKLAYINIZ

  • Jan 26, 2021
  • Yorumlar: 0
İlgili Ürünler